Kossuth u. óvoda

Cím: 6430 Bácsalmás, Kossuth utca 120.
Telefon: 06-79/342-420

Óvodánk három csoportszobával és egy mosdóval rendelkezik. Az óvoda udvara kicsi, de szépen kialakított. Telephelyünkön 5 óvodapedagógus, 1 pedagógiai asszisztens és három dajka néni dolgozik. Épületünk adottságai miatt óvodánk családias, hisz itt mindhárom csoport gyermekei közvetlen kapcsolatban vannak egymással. A horvát nemzetiségi nevelés egy csoportban, hagyományőrzésként működik. Két csoportban pedig német nemzetiségi nevelés folyik. Épületünk ad helyet hetente egy alkalommal a Kreatív-ovi foglalkozásainak, ahová mindhárom óvodánkból várjuk a gyermekeket.

"Csináljon bármit, ami nyitogatja szemét és eszét, szaporítja tapasztalatait. Ő azt hiszi, csak játszik. De mi már tudjuk, mire megy a játék. Arra, hogy e világban otthonosan mozgó, eleven eszű és tevékeny ember váljék belőle."

kossuth