Bácsszőlős

Cím: 6425 Bácsszőlős, Ifjúság utca 11.

Óvodánk Bácsszőlős település határában egy csendes nyugodt környezetben található. Az óvoda épületét 2009-ben újították fel. Tágas csoportszobában várjuk a gyerekeket és külön tornaszoba is rendelkezésünkre áll. A nagy játszó udvar a gyerekek mozgásigényét teljesen kielégíti. Egy csoporttal működik az intézmény, fejlődésüket szakképzett óvodapedagógusok biztosítják. Az egyéni fejlesztésre, logopédiai foglalkozásra külön fejlesztőszoba áll rendelkezésre, ezen feladatokat utazó fejlesztő pedagógus és logopédus végzi heti szinten.

bacsszolos