Petőfi u. óvoda

Cím: 6430 Bácsalmás, Petőfi utca 29.
Telefon: 06-79/342-039

Óvodánk épülete a 90-es években lett utoljára felújítva, ezért több szempontból korszerűsítésre szorul. Udvara igen tágas, védett kiépítésű. Óvodánk 3 vegyes csoporttal működik. A szülők igényei szerint egy csoportban német és egy csoportban horvát nemzetiségi nevelés folyik. A szülőkkel nagyon jó a kapcsolatunk, sok közös programot szervezünk, mint például: Ovi olimpia, Ödön napi vásár, közös szalonnasütés, közös pet palack gyűjtés.

petofi